Yurtlarımızda siz değerli öğrencilerimize 1,2,3,4,5 ve 6 kişilik oda seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Yurtlarımızda 24 saat boyunca öğrencilerimizin danışabileceği ve kendilerine refakat eden alanında deneyimli müdürlerimiz mevcuttur.

Tesislerimizde konaklayan öğrencilerimiz, 24 saat ücretsiz olarak yüksek hızlı internet hizmetimizden yararlanabilmektedir. Yine ücrete dahil olmak üzere, kendi mutfağımızda en kaliteli malzemeler ile sağlıklı bir şekilde üretilmiş sabah açık büfe kahvaltı, akşam 4 çeşit olmak üzere lezzetli ev yemekleri imkanı sunulmaktadır. Böylelikle yurtlarımızda konaklayan öğrencilerimizin yemek ve bulaşık derdi ortadan kalkmaktadır. 

Odalarınız, siz değerli öğrencilerimizin zamanını daha verimli harcayabilmesi amacıyla günlük olarak profesyonel kadromuz tarafından temizlenmektedir. Ayrıca sizlerin okullara ulaşım konforu göz önünde bulundurularak, bazı şubelerimizden üniversitelere günlük olarak ring servis hizmeti sunulmaktadır.  Bu konuda detaylı bilgi sizlere yönetimimiz tarafından iletilecektir.

Yurtlarımızın ortak alanları, kapalı devre güvenlik sistemleri ile devamlı olarak izlenmekte ve yurtlar da güvenlik personeli istihdam edilmektedir. Odalar da sizlere iletişim imkanı sunması adına santral sistemine bağlı dahili telefonlar mevcuttur.Yukarı Git
Arama: Ara